Pojištění online

Nadvláda internetu může být v některých chvílích velmi příjemná i výhodná. Jde o prostor, kde je všechno snazší a často i levnější. Tento článek je věnován nejen možnosti sjednat pojistku online přímo u pojišťovny, ale také alternativnímu způsobu, který využívá zprostředkovatele pojistných produktů.

Povinné ručení online

Poskytují ho malé i velké pojišťovny, od české ČSOB po slovinský Triglav. Pro nás zákazníky je výhodné v tom, že nemusíme nikam chodit a zároveň obdržíme slevu ve výši cca 5-15%.

Každému z nás se bude hodit při výběru pojišťovny mající nejlepší povinné ručení porovnání mezi jednotlivými produkty. To lze nejsnadněji provést pomocí povinné ručení kalkulačka na stránkách zprostředkovatelů pojistných smluv. Tato volba se vyznačuje i výrazně ušetřenými financemi, neboť sazby pojistného jsou díky exkluzivním smlouvám s pojišťovnami velmi nízké.

Vše přitom probíhá rychle a informace si můžete zjistit nezávazně na internetu po vyplnění formuláře, který je napojen na kalkulátor, to vše anonymně. Nemusíte se bát ani tohoto způsobu pojišťování, protože za produkty vždy stojí silná a prověřená pojišťovna.

TIP: Nespěchejte, porozhlédněte se, najděte ten nejvýhodnější produkt, ať vám jde o povinné ručení nebo pojištění nemovitosti.

Posted in Pojištění, Povinné ručení by admin at Květen 20th, 2011.

Comments are closed.