Pojištění pokut

Chcete se vyhnout placení pokut? Pak tu pro vás máme jeden krapet nemorální tip. pojišťovny Kryštof od pojišťovny Slavia vám takový komfort dodá a navíc ani moc nestojí. Zní to příliš dokonale? Samozřejmě tu jsou jistá omezení, o kterých si něco hnedle povíme. Už teď vám mohu prozradit, že asi kvůli tomuto produktu pojišťovnu nezměníte, a pokud je Slavia vaším současným favoritem, pravděpodobně už Kryštof máte jako bezplatný bonus za své povinné ručení.

Jen za body

Pokud s pojištění pokut spácháte nějaký přestupek, který bude odměněn pokutou, nemáte ještě vyhráno. Tato pokuta musí být postoupena do správního řízení, takže si nesmíte nechat uložit blokovou pokutu. Druhou podmínkou je, že dostanete alespoň jeden bod, takže si snadno spočítáte, že mnohokrát tuto vymoženost použít nemůžete.

Další omezení

Aby nešlo o ochranu pirátů, Kryštof se nevztahuje na případy, kdy způsobíte dopravní nehodu. Opak by byl už asi trochu nemorální… Do stejné kategorie spadá i přestupek, za který je odebrán rovnou řidičský průkaz, nebo který je spáchán pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek.

TIP: Pokud si sjednáte povinné ručení, od Slavia pojišťovny dostanete zdarma rok tohoto připojištění zdarma.

Posted in Pojištění by admin at Květen 20th, 2011.

Comments are closed.